Prenumerata

Prenumerata Kwartalnika Integracja Sensoryczna

Kwartalnik Integracja Sensoryczna kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tą problematyką. Zarówno do terapeutów integracji sensorycznej, specjalistów pracujących w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach, ośrodkach szkolno-wychowawczych, studentów kierunków pedagogicznych, jak i do rodziców dzieci z dysfunkcjami procesów integracji sensorycznej.

Koszt rocznej prenumeraty wynosi:

– wersja online: (aktualnie jeszcze niedostępna)

– wersja papierowa 100 zł

Koszt numeru pojedynczego i archiwalnego w wersji elektronicznej 20 zł

Koszt numeru pojedynczego i archiwalnego w wersji papierowej 25 zł

Aby zamówić prenumeratę lub dostępne pojedyncze numery kwartalnika w wersji papierowej należy wypełnić znajdujący się na stronie PSTIS formularz prenumeraty/zamówienia i dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia.

66 8011 0008 0000 0093 4943 0019

ZAMÓW KWARTALNIK – wersja drukowana

Członkowie PSTIS w ramach składki członkowskiej otrzymują kwartalnik w wersji elektronicznej do pobrania ze strony Moje konto. Składka członkowska powinna być opłacona w całości do 15 lutego danego roku kalendarzowego. Jest to warunek otrzymania pierwszego numeru kwartalnika w wersji pdf online.

Członkowie mogą oczywiście również zamówić kwartalnik w wersji papierowej lub prenumeratę wersji papierowej przez formularz zamówienia wersji drukowanej.

Kwartalnik ukazuje się cztery razy w roku w miesiącach marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień i w tych miesiącach realizowana jest wysyłka.

W przypadku pytań dotyczących prenumeraty w wersji papierowej prosimy o kontakt z Sekretarzem Redakcji integracjasensoryczna@wp.pl lub telefonicznie na nr 661 455 367 w czwartki w godz. 12 – 17.

Pytania dotyczące prenumeraty wersji elektronicznej prosimy kierować na adres: online@kwartalnikis.edu.pl lub telefonicznie na nr 512 373 434 w poniedziałki w godz.16 – 18 i czwartki w godz. 8 – 9.