Prenumerata Kwartalnika Integracja Sensoryczna

Kwartalnik Integracja Sensoryczna kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tą problematyką. Zarówno do terapeutów integracji sensorycznej, specjalistów pracujących w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach, ośrodkach szkolno-wychowawczych, studentów kierunków pedagogicznych, jak i do rodziców dzieci z dysfunkcjami procesów integracji sensorycznej.

Koszt rocznej prenumeraty wynosi:

– wersja online: (aktualnie jeszcze niedostępna)

– wersja papierowa, prenumerata roczna – 140 zł

Koszt bieżącego numeru (od numeru 3/2022 i nowsze) w wersji papierowej – 35 zł

Koszt numeru pojedynczego archiwalnego w wersji papierowej – 25 zł

Aktualny koszt numeru w wersji elektronicznej pdf:

– 20 zł (do numeru 4-2023)

– 25 zł (od numeru 1-2024)

Aby zamówić prenumeratę lub dostępne pojedyncze numery kwartalnika w wersji papierowej należy wypełnić znajdujący się na stronie PSTIS formularz prenumeraty/zamówienia i dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia.
Uwaga! W przypadku płatności na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności prosimy wcześniej o kontakt – biuro@pstis.pl

95 1090 0088 0000 0001 4842 4701
Santander Bank Polska

ZAMÓW KWARTALNIK – wersja drukowana

Członkowie PSTIS w ramach składki członkowskiej otrzymują kwartalnik w wersji elektronicznej do pobrania ze strony Moje konto. Składka członkowska powinna być opłacona w całości do 15 lutego danego roku kalendarzowego. Jest to warunek otrzymania pierwszego numeru kwartalnika w wersji pdf online.

Członkowie mogą oczywiście również zamówić kwartalnik w wersji papierowej lub prenumeratę wersji papierowej przez formularz zamówienia wersji drukowanej.

Kwartalnik ukazuje się cztery razy w roku w miesiącach marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień i w tych miesiącach realizowana jest wysyłka.

W przypadku pytań dotyczących prenumeraty w wersji papierowej prosimy o kontakt na adres:
e.borowiec-labryszewska@pstis.pl

Pytania dotyczące prenumeraty wersji elektronicznej prosimy kierować na adres:
online@kwartalnikis.edu.pl